Klajdi & Bruno - Oj Lulije

9 Okt 2019
4 353 286 Aufrufe

ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Shpresojmë të na ndihmoni për të realizuar videon e kësaj kënge :) Filmoni veten tuaj kudo ju mendoni dhe na i dërgoni në instagramet tona personale
Ju duam , Klajdi & Bruno :)
instagram.com/klajdiharuni/?hl=en
instagram.com/iambrunooooo

KOMMENTARE
 • في عرب هون الغنية كتير حلو

  لافا كوين عمرلافا كوين عمرVor 11 Stunden
 • dekeys.net/watch/QZBX3PRVyjI-video.html Bitte Teilen

  Fitore MemetiFitore MemetiVor 13 Stunden
 • Bruno ma I miri

  hamit mdhamit mdVor 14 Stunden
 • oj lulije oj lulije pellumbi i bardhe a te tha nana udha e mbare vaj vaj vaj vaj a te th nana udha embar vaj vaj vaj vaj udha e mabar udha e mbare nana me ka than lot per faqe ja kom lan vaj vaj vajj vaj lot per faqe ja kom lan vaj vaj vja vja oj lulije oj lulije pllumbi i verdhe kejt tu nana tka percjelle vaj vaj vaj vaj kejt tu nana tka percjelle vaj vaj vaj vaj mka percjell te bragu i shpis tu i fshi lot ti fshi shami vaj vaj vja vaj tu i fshi lot ti fshi shami vaj vaj vaj vaj❤❤❤

  Amari dragushaAmari dragushaVor 14 Stunden
  • qysh e ke ba

   Amari dragushaAmari dragushaVor 14 Stunden
  • qysh ke mujt ma ba

   Amari dragushaAmari dragushaVor 14 Stunden
 • Edhe un ket mendim do kisha marr bravooooo🤗🤗🤗

  leo leoleo leoVor Tag
 • Nje subscribe oj lulije ketu

  Leon OfficialLeon OfficialVor Tag
 • Sa Bukur Si locka Keni ba si rushing

  Atonella AtonellaAtonella AtonellaVor Tag
 • hajde hajde jasha

  ndero Gamingndero GamingVor 2 Tage
 • Super keng Zani i Brunos është fantastik 😍😍😍😍❤❤❤

  laura martinilaura martiniVor 3 Tage
 • bravo klajdi

  Elmedin MushlaElmedin MushlaVor 3 Tage
 • Oj lulije, oj lulije, Pllumbi bardh, A tha nana udhaembar Vaj vaj vaj vaj A tha nana udhaembar Vaj vaj vaj vaj Udhaembar, udhaembar Nana mka than, Lot per faqe ja kam lan Vaj vaj vaj vaj Lot per faqe ja kam lan Vaj vaj vaj vaj Oj lulije, oj lulije Pllumb i verdh Dej ku nana tka percjell Vaj vaj vaj vaj Dej ku nana tka percjell Vaj vaj vaj vaj Mka percjell mka percjell Te pragu i shpis Tuj fshi lot me cep t'shamis Vaj vaj vaj vaj Tuj fshi lot me cep t'shamis Vaj vaj vaj vaj

  agnesa berishaagnesa berishaVor 3 Tage
 • Hecky me i forti

  Frex MinFrex MinVor 4 Tage
 • Kush ben like hala pa e shikuar ishalla i plotesohen te gjitha deshirat

  Amari dragushaAmari dragushaVor 4 Tage
 • Realesni ket kajngen n Spotify!!!

  Im jkg BrodaIm jkg BrodaVor 4 Tage
 • Cmmmfdnmhe has been 2

  Alteo DedaAlteo DedaVor 4 Tage
 • Hyr tek chanelli im dhe be like dhe subcribe

  Ajan GamerAjan GamerVor 4 Tage
 • Nxirre kengen e plote mezi po presim E keni kall❤❤🤝🏻🤝🏻 💜

  its klea bitchesits klea bitchesVor 4 Tage
 • 😂🤣😭🧖🧖🧖

  Dibran KrasniqiDibran KrasniqiVor 4 Tage
 • Per cdo like shtohet nje (oj lulje) 1."oj lulije" 2 "oj lulije" 3 "oj lulije" 4 "oj lulije" 5 "oj lulije" 6 "oj lulije" 7 "oj lulije" 8 "oj lulije" 9 "oj lulije" 10 "oj lulije" 11 "oj lulije" 12 "oj lulije" 13 "oj lulije" 14 "oj lulije" 15 "oj lulije" 16 "oj lulije" 17 "oj lulije"

  asii 24asii 24Vor 5 Tage
  • Shto dhe 4

   its klea bitchesits klea bitchesVor 4 Tage
 • Ho England fan here uni um shiptar

  The_legend_27_The_legend_27_Vor 6 Tage
 • ❤️

  xKiller XxxKiller XxVor 6 Tage
 • O shummm bukur e keni kendu po edhe muzika prefekte eshte

  ami lami lVor 7 Tage
 • Shum e bukur por e dua te gjith ket kenge .

  Nevila TzalloNevila TzalloVor 8 Tage
 • Klajdi+Bruno=👏👍❤😍

  Aferdita1982 aferditaAferdita1982 aferditaVor 8 Tage
 • 👏👏

  anurb aritfakanurb aritfakVor 8 Tage
  • 🤩🤩

   anurb aritfakanurb aritfakVor 8 Tage
 • 😍🙌❤

  Leandro LateaLeandro LateaVor 8 Tage
 • Albanians do it better 🇦🇱

  Leandro LateaLeandro LateaVor 8 Tage
 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱😍😍

  Leandro LateaLeandro LateaVor 8 Tage
 • Bravo cunaa 🔥🔥

  Leandro LateaLeandro LateaVor 8 Tage
 • Wow

  Leandro LateaLeandro LateaVor 8 Tage
 • 🤗😅

  Elena DragotiElena DragotiVor 9 Tage
 • Aaa ju ka than juve nana Udha mar ? 🤣🤔

  Lensa AllaLensa AllaVor 9 Tage
 • Shum mir like kush menon qeshtu

  Hadisa DissaHadisa DissaVor 9 Tage
 • Shume bukur!!!Suksese 👏👏👍👍👍😄😄

  Martina KorraMartina KorraVor 9 Tage
 • Amazon Music? Flm 😂

  DžebrailDžebrailVor 10 Tage
 • Random comment

  Why WhyWhy WhyVor 10 Tage
 • Hahah lol kjo nuk quhet muzik 1:36 minuta

  ZzapnChriss OnrecordsZzapnChriss OnrecordsVor 10 Tage
 • keta dy tipat kurr as si kom kqyr as si kom ngu, ama me kete veper ju konsideroj artista. bravo djema, shume shume shume veper e mire. ni like teper te madh :D

  myndworkmyndworkVor 10 Tage
 • 👏👏👏👏👏

  Kloda BiloKloda BiloVor 10 Tage
 • Keng shum shum e bukur Sikur te ishte me gjat

  Mim OzaMim OzaVor 10 Tage
 • Like nese mendoni qe esht superr kong 🔥🔥😍💥

  muzikk musicmuzikk musicVor 11 Tage
 • Ne ballkanasit vdesim per keto kenge i kemi ne gjak 😍😍

  Riri badgalRiri badgalVor 11 Tage
  • Jo ballkanas kto jan keng shqiptare se te tjeret na vjedhin traditat seshte problemi jon ska ballkan motra gjith jan shqiptar ilirian pastaj te ndar ne copa te sllavizuar greqizuar per ate i plq kto keng se u theret nga gjaku i te parve.

   Mira LikaMira LikaVor 4 Tage
 • Kanga ma e mirë

  fatos spahiufatos spahiuVor 11 Tage
 • 😰😰😰😰😰😰

  flo rindaflo rindaVor 12 Tage
 • Bravo klajdi Bruno 👏👏👏❤️❤️

  butrint Imeributrint ImeriVor 12 Tage
 • Oj nanen sun pe nali ma trupin as alltin kalle kalleeeeeeeeeeee

  GamerTV SHQIPGamerTV SHQIPVor 12 Tage
 • Unë e dua shumë ketë këngë

  Adela HakaAdela HakaVor 12 Tage
 • me ka ngel gishti ne replay ca ti bej?

  alsida rexhepialsida rexhepiVor 13 Tage
 • sa i mira shum quma rak

  Ever_playz WolfEver_playz WolfVor 13 Tage
 • I like this song so much!

  Amazing LifeAmazing LifeVor 14 Tage
 • Klajdi je i preferuar respekte bashk me brunon però nxireni te plote kengen esht nje hit bravi jeni te mrekullushem shpresoj te vini ne Riccione 😉

  Bukurosh RoshiBukurosh RoshiVor 15 Tage
 • ♥♥♥♥♥♥♥♥♥

  Diamond WorldDiamond WorldVor 15 Tage
 • A vetem mu mduket sikur thot tu ju q* ropt ne cep tshamis 😅😅😅

  Stelios HupiStelios HupiVor 15 Tage
 • Perrlll more perrlllll

  Adrese EreAdrese EreVor 15 Tage
 • Tu fshi lot me cep tshamis 😉

  Indrit KitaniIndrit KitaniVor 16 Tage
 • Kush eshte me I mir si mendoni ju 😍KLAJDI apo BRUNO🙂

  tayna-noyzi-fans 11tayna-noyzi-fans 11Vor 16 Tage
  • Tayna & Sicko - like Klajdi & Bruno - koment

   beedsj roiuebeedsj roiueVor 15 Tage
 • Oj lulije porsi flutur shkon tu kercy .Me tu lufte e kam nis s cpo ma njoni sy. OJ lulije me limona mamire te nona vaj vaj

  Adela EleziAdela EleziVor 16 Tage
  • Dy zëra cë të kënaqin veshin duke i dëgjuar , bravo çuna🙌👍

   beedsj roiuebeedsj roiueVor 15 Tage
 • 👍

  signorina ciao ciaosignorina ciao ciaoVor 16 Tage
  • Pse nuk e boni long version?😔

   sehhi vootysehhi vootyVor 15 Tage
 • Super wooow

  Enes SelimiEnes SelimiVor 16 Tage
 • Kenga eshte super !!! E pelqej shum kete kenge .Por kjo keng ka nje preblem te vogel mbaron shpejt.

  Sildjon Lama4eSildjon Lama4eVor 17 Tage
DEkeys